Úvod »TANITA - katalóg výrobkov» Tanita BC-313 čierna


        

Tanita BC-313 čierna

čierna

 

Skladom: 0 ks
Dostupnosť: do týždňa - v hlavnom sklade
Číslo produktu: 100313C
Vaša cena bez DPH : 70,00 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
84,00 EUR
Strážny pes:
Strážny pes

Ultra tenká sklenená váha s dotykovým displejom a unikátnou presnosťou váženia 50 gramov. Automaticky rozpozná osobu, ktorá sa meria. Zapínanie nášľapom. Kompaktný sklený dizajn v troch farebných prevedeniach - biela, čierna a tehlová. Veľký LCD displej behom niekoľkých sekúnd zobrazí 10 nameraných hodnôt. 

Technické informácie

Tato váha rozlišuje dospelý režim - 18 - 99 rokov, detský režim pre deti od 7 rokov a od výšky 110 cm a atletický režim - pre osoby, ktoré 10 hodín týždenne pravidelne aspoň 1 rok trénujú. 

Popis funkcii:

Podiel svalovej hmoty - táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných i hladkých svalov, vrátane vody v nich obsiahnutej. 

Hmotnosť kostí - znamená množstvo kalcia a ostatných minerálov. Výskumy preukázali, že cvičenie a tým rozvoj kostného tkaniva pomáha k vývinu silnejších a zdravších kostí. Pretože štruktúra kostí sa nemení v krátkom časovom úseku, je dôležité rozvíjať a udržovať zdravé kosti vyváženou stravou a dostatočnou telesnou aktivitou. 

Viscereálny tuk - tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány. Výskumy preukazujú, že aj keď Vaša hmotnosť a % telesného tuku zostávajú rovnaké, s pribúdajúcim vekom sa ukladanie tuku mení a tuk sa čím ďalej tým viac ukladá v oblasti brucha, obzvlášť u žien v menopauze. Zistenie množstva viscereálneho tuku a jeho prípadné zníženie a udržovanie na prípustnej hodnote, pomôže znížiť riziko nemocí - srdcových chorôb, vysokého krvného tlaku atd. Radca viscerálneho tuku - poradí, či je množstvo viscereálneho tuku v normálnych alebo zvýšených hodnotách. 

Bazálna metabolická spotreba - BMR - táto funkcia ukazuje množstvo kalórii potrebných na základnú látkovú výmenu. Vaše BMR je hodnota minimálnej energie, ktorú vaše telo potrebuje v kľudovom stave, aby mohlo normálne fungovať (dýchanie, krvný obeh, nervový systém...). Spaľujete kalórie v kľude aj v spánku. Približne 70 % za deň skonzumovaných kalórií je použitý pre BMR - premenu látok. Pri každej aktivite je spotrebovaná energia, čím intenzívnejšia je aktivita, tým viac kalórii spálite. Základom pre to sú svaly (tvoria približne 40% vašej váhy), fungujú ako motor a spotrebujú veľké množstvo energie. Vaše BMR závisí na podiele svalov vo Vašom tele. Pri pribúdajúcom množstve svalov, zvyšujete Vašu spotrebu energie. Vyššia BMR zvyšuje počet kalórií a pomáha Vám znižovať podiel telesného tuku. Nízky BMR robí zbavovanie sa tuku a znižovanie celkovej telesnej hmotnosti oveľa ťažšími. 

Metabolický vek - táto hodnota porovnáva bazálny metabolizmus jedinca s priemerným bazálnym metabolizmom v rovnakej vekovej skupine. Je teda možné povedať, že spočíta skutočný vek organizmu. Ak je Váš metabolický vek vyšší než Váš skutočný vek, znamená to, že musíte zlepšiť bazálny metabolizmus. Zvýšená telesná aktivita Vám pomôže zväčšiť objem svalového tkaniva a znížiť Váš metabolický vek. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90. Nižší vek než 12 sa na displeji zobrazí "12", vyšší než 90 sa na displeji zobrazí "90". Vedci dokázali, že sa metabolizmus pribúdajúcim vekom dieťaťa mení, zlom nastáva od 16tich alebo 17tich rokov, kedy sa spotreba znižuje. 

Celková fyzická kondícia - táto funkcia porovnáva Vaše zloženie tela tým, že porovná telesný tuk a svalovú hmotu. Pri zvýšenej aktivite sa zníži množstvo telesného tuku, Vaša fyzická kondícia sa podľa toho zmení. Aj keď Vaše hmotnosť zostáva nemenná, môže sa Vaša svalová hmota alebo podiel telesného tuku zmeniť, a to zlepšuje Váš zdravotný stav a znižuje riziko niektorých chorôb. 

Funkcia RECALL: pri zobrazení aktuálnych výsledkov je možné stiskom tlačidla zobraziť predošlé namerané hodnoty !!!! 

Technické parametre

Pamäť pre 5 osôb a 1 hosť 

Percento telesného tuku 0,1% 

Percento telesnej vody 0,1% 

Podiel svalovej hmoty 0,1kg 

Bazálna metabolická spotreba kcal/kJ 

Kapacita váženia 150 kg 

Presnosť váženia 50 g 

4 AA batérie súčasťou balenia

rozmer platformy 310 x 240 mm

 

M2NiZDI
Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod EUR

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: