Úvod »» Tanita BC-731 čierna


        

Tanita BC-731 čierna

farba čierna

 

Skladom: 0 ks
Dostupnosť: do týždňa - v hlavnom sklade
Číslo produktu: 100731C
Vaša cena bez DPH : 57,92 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
69,50 EUR
Strážny pes:
Strážny pes

Varianty

Obrázok:
Číslo produktu / Názov tovaru:
Skladom:
Cena:
Tanita BC-731 biela
100731B
Tanita BC-731 biela
v centrálnom sklade
Vaša cena 69,50 EUR

Štýlová komplaktná osobná váha v sklenenom prevedení. Ľahko čitateľný display umožňuje rýchle čítanie nameraných hodnôt. S pamäťou pre 5 osôb a režimom pre športovcov je vhodná do každej rodiny.

 

Deväť nameraných hodnôt behom niekoľkých sekúnd vám umožní lepšie kontrolovať dietny a fitnes program. 
Tato váha rozlišuje dospelý mód - od 18-tich  do 99-tich rokov, detský mód - pre deti od 7 rokov a od výšky 110 cm a atletický režim - pre osoby, ktoré 10 hodin týdždenne pravidelne aspoň 1 rok trénujú. 

Popis funkcii: 

Podiel svalovej hmoty - táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných aj hladkých svalov, vrátane vody v nich obsiahnutej. 

Hmotnosť kostí - znamená množstvo kalcia a ostatných minerálov. Výzkumy preukázali, že cvičenie a tým rozvoj kostného tkaniva pomáhá k vývinu silnějších a zdravších kostí. Pretože štruktúra kostí sa nemení v krátkom časovom úseku, je dôležité rozvíjať a udržovať zdravé kosti vyváženou stravou a dostatočnou telesnou aktivitou.

Viscerálny tuk - tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány. Výskumy preukazujú, že aj keď Vaša hmotnosť a % telesného tuku zostávajú rovnaké, s pribúdajúcim vekom sa ukladanie tuku mení a tuk sa čím ďalej tým viac ukladá v oblasti brucha, obzvlášť u žien v menopauze. Zistenie množstva viscerálneho tuku a jeho prípadne zníženie a udržovanie na prípustnej hodnote, pomôže znížiť riziko chorôb  - srdečních chorôb, vysokého krvného tlaku atď. Radca viscerálneho tuku - poradí, či je množstvo viscerálneho tuku v normálnych alebo zvýšených hodnotách. 

Bazálna metabolická spotreba - BMR: táto funkcia ukazuje množstvo kalórií potrebné pre základnú látkovú výmenu. Vaša BMR je hodnota minimálnej energie, ktorú vaše telo potrebuje v kľudnom stave, aby mohlo normálne fungovať (dýchanie, obeh krvi, nervový systém...). Spaľujete kalórie v kľude aj v spánku. Približne 70 % za deň zkonzumovaných kalórií je použitých pre BMR - preměnu látok. Pri každej aktivite sa spotrebuje energia, čím intenzívnejšia aktivita, tým viac kalórii spálite. Základom pre to sú svaly (tvoria približne 40% vašej váhy), fungujú ako motor a spotrebujú veľké množstvo energie. Vaša BMR závisí na podiele svalov vo Vašom tele. Pri pribúdajúcom množstve svalov, zvyšujete svoju spotrebu energie. Vyššia BMR zvyšuje počet kalórií a pomáhá Vám znižovať podiel telesného tuku. Nízka BMR robí zbavovanie sa tuku s znižovanie celkovej telesnej hmotnosti oveľa ťažším. 

Metabolický vek - tato funkcia spočíta Vašu BMR a ukáže Vám priemerný vek, ktorému náleží Váš metabolizmus. Ak je Váš metabolický vek vyšší než Váš skutočný vek, znamená to, že musíte zlepšiť bazálny metabolizmus. Zvýšená telesná aktivita Vám pomôže zväčšiť objem svalovej hmoty a znížiť Váš metabolický vek. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90. Nižší vek než 12 se na displeji zobrazí "12", vyšší než 90 se na displeji zobrazí "90". Vedci dokázali, že sametabolizmus s pribúdajúcim vekom dieťaťa mení, zlom nastává od 16tich alebo 17tich, kedy sa sopotreba znižuje. 

Celková fyzická kondícia - táto funkcia porovnává Vaše zloženie tela tým, že porovná telesný tuk a svalovú hmotu. Pri zvýšenej aktivite sa zníží množstvo telesného tuku, Vaša fyzická kondícia sa podľa toho zmení. Aj keď Vaša hmotnosť zostává nemenná, môže sa Vaša svalová hmota alebo podiel telesného tuku zmeniť, a to zlepšuje Váš zdravotný stav a znižuje riziko niektorích ochorení. 

Funkcia RECALL: pri zobrazení aktuálnych výsledkov možno stlačením tlačidla zobraziť predošlé namerané hodnoty !!!! 

Technické parametre: 
Pamäť pre 5 osôb a 1 pre hosťa. 
Percento telesného tuku - 0,1 % 
Percento telesnej vody - 0,1 % 
Podiel svalovej hmoty - 0,1 kg 
Hmotnosť kostí - 0,1 kg 
Bazálny metabolizmus - kcal/kJ 
Kapacita váženia - 150 kg 
Presnosť váženia - 100 g 
4 AA batérie súčasťou balenia 
Rozmer platformy 29,7x21 cm 
Rôzne farebné prevedenia

OTg5MDEx
Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod EUR

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: